Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
24653
27.12.2011, 15:46
Mam pytanie- orientuje się ktoś może czy jesteś jakaś dobra siłownia w okolicach Rynku w Krakowie za w miarę przystępną cenę?
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael