No jakaś dzieciarnia pracuje na tym facebookowym profilu Wisły

Najśmieszniejsze są te ich prośby (żebrania) o "lubię to"
"Osoby, które wejdą rano na Facebooka prosimy o polubienie informacji z podlinkowanym newsem meczowym.
Przecież ilość osób lubiących nie może się zatrzymać na 2969. 3000 to minimum ;-) " - żenada.