domin_czyzyny napisał(a):

Wietrzenie składu, to tak - ale trzeba pamiętać, że jedynym skutkiem tego wietrzenia: po sprzedaży Brożków, Głowackiego, Marcelo, wcześniej Błaszcza, Dudki i odejściu Kosy było zjechanie poziomem do przeciętniaków ligi.
.
|
O ile mi wiadomo to chyba zdobyliśmy Mistrzostwo Polski
