Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52902
Stary 27.12.2011, 14:38
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wietrzenie składu, to tak - ale trzeba pamiętać, że jedynym skutkiem tego wietrzenia: po sprzedaży Brożków, Głowackiego, Marcelo, wcześniej Błaszcza, Dudki i odejściu Kosy było zjechanie poziomem do przeciętniaków ligi.

.
O ile mi wiadomo to chyba zdobyliśmy Mistrzostwo Polski
Odpowiedz cytując