|
pytanko
Mam na dachu nieuzywany talerz. A kupiłem na gwiazdke rodzicom jakis tam tuner co łapie mpg4 czy jak to sie zwie.
Kwestia następująca : Czy da się jakoś z tego talerza ktory zamontowany jest po cyfrze, zrobic antenę ? Tak zebym mogl ja podpiać do tego tunera?
jak ktos cos wie,zna sie na takich sprawach to priv
pomocnych nagrodze napewno jakims browarkiem np. na turnieju czy tez meczu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|