elliot_ness napisał(a):

|
Życzył bym jeszcze sobie aby Wisla nie zmarnowała talentu Kurto. Kolejny serial z poszukiwaniem bramkarza na lata byłby równie emocjujący jak M jak miłośc.
|
Gdyby by miał taki talent o jakim opowiadasz to przynajmniej wygryzłby Jovanicia z ławki rezerwowych.Zresztą nic na razie ciekawego nie pokazał nawet w ME! mit o jego talencie krąży już od dłuższego czasu .
Można jeszcze pomyśleć o Sobocie i Celebanie (kończy mu sie kontrakt w czerwcu ). Chociaż teraz ciężko ich wyciągnąć ze Sląska. O ! zapomniałbym o Matuszczyku .