Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52901
Stary 27.12.2011, 14:31
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Życzył bym jeszcze sobie aby Wisla nie zmarnowała talentu Kurto. Kolejny serial z poszukiwaniem bramkarza na lata byłby równie emocjujący jak M jak miłośc.
Gdyby by miał taki talent o jakim opowiadasz to przynajmniej wygryzłby Jovanicia z ławki rezerwowych.Zresztą nic na razie ciekawego nie pokazał nawet w ME! mit o jego talencie krąży już od dłuższego czasu .


Można jeszcze pomyśleć o Sobocie i Celebanie (kończy mu sie kontrakt w czerwcu ). Chociaż teraz ciężko ich wyciągnąć ze Sląska. O ! zapomniałbym o Matuszczyku .
Ostatnio edytowane przez Wisielak : 27.12.2011 o godz. 14:33.
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując