|
Dariook kolego, jeśli mamy tak rozmawiać.
Wasilewski niewiele mniej wiekowy, trzeba dużo zapłacić. Głowacki wiekowy, ale cały czas podstawowy obrońca - może u nas pograć rok, dwa. Jeśli będzie do wzięcia za darmo - do tego Polak, mający autorytet - może pomóc młodszym piłkarzom.
Wietrzenie składu, to tak - ale trzeba pamiętać, że jedynym skutkiem tego wietrzenia: po sprzedaży Brożków, Głowackiego, Marcelo, wcześniej Błaszcza, Dudki i odejściu Kosy było zjechanie poziomem do przeciętniaków ligi.
Oczywiście, że super byłoby ściągać najlepszych młodych piłkarzy polskich, mających równo pod kopułą - ale nie zawsze się da.
Lepszego napastnika niż Brożek nie zakontraktujemy, ale to i tak SF bo nie wyciągniemy go z Trabzonu, jedynie jest w stanie to zrobić J.W., bo mu Turcy kasę są winni.
Masz swoje zdanie, a ja swoje - uważam, że o Arka warto walczyć bo jest tego wart i są szanse.
O Pawła jeśli chciałby wracać do PL to także warto się postarać, ale szans nie ma.
Oprócz tego powinno się też rozglądać za młodszym polskimi piłkarzami, bo dwa powyżej wymienieni nawet jakby przyszli nie będą stanowili w dalszej przyszłości o piłkarskiej sile Wisły.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.12.2011 o godz. 14:33.
|