DeadOrAlive napisał(a):

Głowacki gra w podstawowej jedenastce Trabzonu tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie ma innych zdrowych obrońców na tą pozycję. Nawet trener powiedział, że Głowackiemu zdarza się najwięcej błędów i o ile w lidze radzi sobie jeszcze przyzwoicie, tak na poziomie europejskich pucharów jest to cień zawodnika
|
Nasi stoperzy sobie nawet w lidze nie radzili, więc postęp jest. Poza tym swoim doświadczeniem mógłby być mentorem dla Czekaja.