Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52894
Stary 27.12.2011, 13:52
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś ty się kolego chował jak ciebie nie było?
Nie po to żeśmy czyścili kadrę zeby teraz powielać błędy.

Już zamiast Głowackiego 100-kroć wolał bym Wasilewskiego. Bo za zasługi to można wręczyć kwiaty lub karnet R22 a nie dawać wakat każdemu emerytowanemu piłkarzowi Wisły
A czemu nie Głowacki?
W dodatku Głowacki do wzięcia za darmo, Wasilewskiego trzeba zapłacić pewnie nie mało.
Odpowiedz cytując