Dariook napisał(a):

Gdzieś ty się kolego chował jak ciebie nie było?
Nie po to żeśmy czyścili kadrę zeby teraz powielać błędy.
Już zamiast Głowackiego 100-kroć wolał bym Wasilewskiego. Bo za zasługi to można wręczyć kwiaty lub karnet R22 a nie dawać wakat każdemu emerytowanemu piłkarzowi Wisły
|
A czemu nie Głowacki?
W dodatku Głowacki do wzięcia za darmo, Wasilewskiego trzeba zapłacić pewnie nie mało.