Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52892
Stary 27.12.2011, 13:34
Ja również widziałbym Pawła znowu w Wisełce,o jego możliwościach nie trzeba nikogo przekonywać bo to piłkarz na polskie warunki ponad przeciętny,myślę że jego niepowodzenie w trabzonie to fakt że to nie jest miejsce dla niego zarówno piłkarsko jak i specyfika samego kraju, ja od początku widziałem go w Bundeslidze


Kiedyś akcje Błaszczykowski-Brożek to był postrach ligi teraz Melikson-Brożek mogło by być równie niebezpiecznie
Ale to tylko spekulacje,raczej trabzon go nie wypożyczy a za darmo na pewno nie odda
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.12.2011 o godz. 13:39.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując