Ja również widziałbym Pawła znowu w Wisełce,o jego możliwościach nie trzeba nikogo przekonywać bo to piłkarz na polskie warunki ponad przeciętny,myślę że jego niepowodzenie w trabzonie to fakt że to nie jest miejsce dla niego zarówno piłkarsko jak i specyfika samego kraju, ja od początku widziałem go w Bundeslidze
Kiedyś akcje Błaszczykowski-Brożek to był postrach ligi teraz Melikson-Brożek mogło by być równie niebezpiecznie

Ale to tylko spekulacje,raczej trabzon go nie wypożyczy a za darmo na pewno nie odda