przemo napisał(a):

Takiej oto treści wpis na fanpage'u Wisły Kraków zamieściło Biuro Prasowe. Osobiście uważam, że takimi wpisami pracownicy biura pokazują, że maja za przeproszeniem kibiców w dupie... A zaczęło się od zaspamowania ich pytaniami o sprzedaż biletów przez internet. Mam nadzieję że ktoś za to w końcu odpowie, bo według zapowiedzi bilety przez internet miały być w styczniu 2010 z tego co pamiętam, a mamy prawie styczeń 2012...
A pracownicy biura niech zapamiętają raz na jutro że to nie kibice są dla nich tylko oni dla kibiców!!
ed: Biuro już zdążyło skasować ten post. Widać nie byli w stanie wejść w polemikę z kibicami na ten temat... Dalej nie mogę zrozumieć po co w ogóle dali taki wpis.
|
Pani pracująca w Biurze Prasowym ma czasami gorszy dzień, ale dziś to już przesadziła.
Ten fanpage jest dla kibiców i kibice mają święte prawo pisać tam co chcą, również krytykować pracowników Wisły i domagać się czegoś, co zostało im obiecane. Kasowanie takich komentarzy to idiotyzm w najczystszej postaci.
Tym wpisem osoba odpowiadająca za fanpage skompromitowała siebie, Basałaja i wszystkich odpowiadających za marketing.
Wpis został usunięty, ale duży niesmak pozostał.