|
zgadzam się z westersyl-em, Brożek by nam się przydał - doświadczony, do tego Wiślak - a mamy aktualnie
linie pomocy taką, jakiej nie mieliśmy za "Jego czasów" (poza jedną runda z Kosą). Strzelałby bramkę za bramką.
Oczywiście, warto kogoś młodego też szukać, ale czy ktoś taki jest ?
Co do Arka, to uważam, że przydałby się nam jak Legi - Żewłakow - czyli bardzo. Przy nim Czekaj mógłby zbierać szlify.
Uważam, że Brożek to jednak s-f i jeśli wróci do Polski to jedynie do Polonii :(, ale Arek jest do załatwienia.
|