Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52891
Stary 27.12.2011, 12:58
zgadzam się z westersyl-em, Brożek by nam się przydał - doświadczony, do tego Wiślak - a mamy aktualnie
linie pomocy taką, jakiej nie mieliśmy za "Jego czasów" (poza jedną runda z Kosą). Strzelałby bramkę za bramką.
Oczywiście, warto kogoś młodego też szukać, ale czy ktoś taki jest ?

Co do Arka, to uważam, że przydałby się nam jak Legi - Żewłakow - czyli bardzo. Przy nim Czekaj mógłby zbierać szlify.

Uważam, że Brożek to jednak s-f i jeśli wróci do Polski to jedynie do Polonii :(, ale Arek jest do załatwienia.
Odpowiedz cytując