Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52890
Stary 27.12.2011, 12:57
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Brożek w Wiśle to byla by katastrofa zarówno dla Wisły jak i samego pilkarza.Brożek cofnąl się w rozwoju bo za długo grał w kraju. Powracajac zamknie sobie drogę do jakiejkolwiek sportowej kariery. Kto raz spróbowal gry na zachodzie doPolski powinien wrocić jako skaut bo powroty (Żurawski Wichniarek nie zawsze sa udane) Kiedyś Wisla interesowała się Brazylijczykiem z węgierskim paszportem moze nalezy podrązyć ten temat.
Nietykalny jak zwykle pisze sensownie. Dodam tylko, że Brożek po powrocie różniłby się od Brożka sprzed wyjazdu o wiele wyższym poziomem frustracji.
Odpowiedz cytując