elliot_ness napisał(a):

|
Brożek w Wiśle to byla by katastrofa zarówno dla Wisły jak i samego pilkarza.Brożek cofnąl się w rozwoju bo za długo grał w kraju. Powracajac zamknie sobie drogę do jakiejkolwiek sportowej kariery.
|
tylko co nas to obchodzi czy się cofnie czy nie cofnie ważne co z tego będzie miała Wisła zresztą nie musi wracać na stałe,a wielkiej kariery na zachodzie już raczej nie zrobi chodzi przede wszystkim o $