Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52885
Stary 27.12.2011, 12:17
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Brożek w Wiśle to byla by katastrofa zarówno dla Wisły jak i samego pilkarza.Brożek cofnąl się w rozwoju bo za długo grał w kraju. Powracajac zamknie sobie drogę do jakiejkolwiek sportowej kariery.
tylko co nas to obchodzi czy się cofnie czy nie cofnie ważne co z tego będzie miała Wisła zresztą nie musi wracać na stałe,a wielkiej kariery na zachodzie już raczej nie zrobi chodzi przede wszystkim o $
alejasienieznam
Odpowiedz cytując