|
Paweł Brozek to jest bardzo dobry piłkarz z dużym prawdopodobieństwem że będzie w Wiśle ponownie dobrze grał jak tylko chciałby wrócić i odpowiednia cena to powinniśmy spróbować rozmów, tym bardziej ze to jest zupełnie inny gracz niz Genkov czy Biton którego pewnie nie wykupimy
jestem jak najbardziej za
|