Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52881
Stary 27.12.2011, 11:49
Paweł Brozek to jest bardzo dobry piłkarz z dużym prawdopodobieństwem że będzie w Wiśle ponownie dobrze grał jak tylko chciałby wrócić i odpowiednia cena to powinniśmy spróbować rozmów, tym bardziej ze to jest zupełnie inny gracz niz Genkov czy Biton którego pewnie nie wykupimy

jestem jak najbardziej za
alejasienieznam
Odpowiedz cytując