Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52880
Stary 27.12.2011, 11:39
tofik napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek ma duże problemy z grą w Trabzonie. Chyba nie ma już szans, żeby sie tam przebił. Trzeba skorzystac z okazji i go namówić do powrotu.. Bo jak przejmie go Polonia będzie lipa. Więcej znienawidzonych piłkarzy nam nie potrzeba.
Piotrek tez na lewą od biedy by był.

Za Jirsaka wyciągnijmy Majewskiego z Notsów
Na bok obrony Wasyl (w końcu jakiś temat z nim był pół roku temu)

i ogólnie jeszcze kilku polaczków by sie znalazło co bysmy na papierze tworzyli fajną paczkę.Tylko czy w rzeczywistości to by grało ? Przykład Zagłębia Lubin (ktore teraz jeszcze kaperuje Madere) pokazuje ze nazwiska nie grają a w Lubinie to dobitnie "nie grają".
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując