tofik napisał(a):

|
Paweł Brożek ma duże problemy z grą w Trabzonie. Chyba nie ma już szans, żeby sie tam przebił. Trzeba skorzystac z okazji i go namówić do powrotu.. Bo jak przejmie go Polonia będzie lipa. Więcej znienawidzonych piłkarzy nam nie potrzeba.
|
Piotrek tez na lewą od biedy by był.
Za Jirsaka wyciągnijmy Majewskiego z Notsów
Na bok obrony Wasyl (w końcu jakiś temat z nim był pół roku temu)
i ogólnie jeszcze kilku polaczków by sie znalazło co bysmy na papierze tworzyli fajną paczkę.Tylko czy w rzeczywistości to by grało ? Przykład Zagłębia Lubin (ktore teraz jeszcze kaperuje Madere) pokazuje ze nazwiska nie grają a w Lubinie to dobitnie "nie grają".