Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
7333
27.12.2011, 10:43
Bardzo piękne życzenia złożył prezes Grzegorz Lato wszystkim kibicom piłki nożnej. Jeśli ktoś nie widział -
http://www.sport-informer.pl/infos/z...o_zyczy_247782
lukaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaku
Znajdź inne posty napisane przez lukaku