Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7333
Stary 27.12.2011, 10:43
Bardzo piękne życzenia złożył prezes Grzegorz Lato wszystkim kibicom piłki nożnej. Jeśli ktoś nie widział - http://www.sport-informer.pl/infos/z...o_zyczy_247782
Odpowiedz cytując