http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sy,1737136,812
jakby się komuś nie chciało czytać całego obszernego artykułu to o naszych piłkarzach napisali:
"Park maszyn" aktualnego mistrza Polski - Wisły Kraków przypomina ten pod stadionem Śląska Wrocław. Piłkarze "Białej Gwiazdy" jeżdżą dobrymi samochodami, ale stronią od wielkiej ekstrawagancji. To już nie czasy Majdana, "Żurawia" i spółki. Teraz w oczy rzucają się dwa wozy - audi A5 coupe i audi TT. Jeżdżą nimi Cwetan Genkow i Tomas Jirsak. Nie mogą oni jednak równać się jednak z Patrykiem Małeckim, który swoim środkiem lokomocji wjechać może właściwie pod same drzwi szatni. "Mały" z powodu braku prawa jazdy na treningi dojeżdża bowiem... skuterkiem. Skrzydłowy Wisły wspiera rodzimy przemysł - maszyna to polski romet.
Gordan Bunoza- BMW 5
Osman Chavez - volvo kombi z wypożyczalni
Patryk Małecki - skuter romet, taxi
Cwetan Genkow - audi A5 coupe sportline
Tomas Jirsak - audi TT
Michael Lamey - audi A5
Milan Jovanic - volkswagen tiguan
Cezary Wilk - audi A6
Łukasz Garguła - lexus RX300