|
Z tego co kojarzę to Piech ma już 27 wiosen, a to tylko pokazuję patologie, która ma miejsce w tym kraju... piłkarz o zdecydowanie ponad przeciętnej motoryce kisił się gdzieś w niższych ligach tyle czasu. Piech przy swojej szybkość mocno stoi na nogach, jest silny do tego gra z taką pianą na zębach. Gdyby wcześneij grał na wyższym szczeblu z lepszymi piłkarzami mógłby być zdecydowanie lepszy.
Np ja osobiście wolałbym już odkupić naszego Pawła niż Piecha.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.12.2011 o godz. 09:37.
|