AYALA napisał(a):

|
Piech by sie przydał.Taki szybki, niewysoki napastnik bo trzeba sie liczyc że Dudu odejdzie a Gienek gra w kratke.Chociaż, znajac działaczy Niebieskich to pewnie koło miliona € będą cheili za niego.Oni za drobne zawodników nie sprzedają......tak jest od lat
|
Nie przesadzaj.
Piech to nie 20 letni Sobiech czy Jankowski którzy jeszcze bardziej zabłysną i Ruch żadał/żąda za nich miliony. Piech to piłkarz 25 letni po przejściach. Myślę że 250 tysięcy euro i jest nasz (po negocjacjach). Pomijam czy akurat Moskal by go chciał itd.