|
Piech by sie przydał.Taki szybki, niewysoki napastnik bo trzeba sie liczyc że Dudu odejdzie a Gienek gra w kratke.Chociaż, znajac działaczy Niebieskich to pewnie koło miliona € będą cheili za niego.Oni za drobne zawodników nie sprzedają......tak jest od lat
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.12.2011 o godz. 09:03.
|