Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52870
Stary 27.12.2011, 08:55
Piech by sie przydał.Taki szybki, niewysoki napastnik bo trzeba sie liczyc że Dudu odejdzie a Gienek gra w kratke.Chociaż, znajac działaczy Niebieskich to pewnie koło miliona € będą cheili za niego.Oni za drobne zawodników nie sprzedają......tak jest od lat
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.12.2011 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując