Wyświetl pojedynczy post
lakota22
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52869
Stary 27.12.2011, 08:45
Nie lepiej zainteresować się M.Stępińskim. Widać u chłopaka, że ma papiery na granie. W meczu przy Reymonta, pokazał bardzo duże możliwości, grając bez żadnej tremy i bojaźni. Cena na tym etapie jego kariery, może być jeszcze atrakcyjna.
Ostatnio edytowane przez lakota22 : 27.12.2011 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując