Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2870
Stary 27.12.2011, 05:05
Co do funkcjonowania Naszego klubu to:
1. Powinno się powrócić do herbu jaki był na 100 lecie klubu. To nasz historyczny herb.
2. Powinien się obudzić Wiślacki dział marketingu.
a) zobaczcie na "akcje", konkursy Legii.
b) czy widzicie oficjalnej stronie naszego klubu zakładkę FORUM?
c) czy widzicie jakieś obszerniejsze artykuły na oficjalnej większe relacje z opraw i dopingu. Jakaś GALERIA z podziałem na spotkania też by się przydała.
d) Wiślackie gadżety. Znowu należy spojrzeć na Legię. Mnóstwo artykułów do zakupienia. Mnóstwo. (Powrócenie do historycznego herbu, także wpłynełoby na zwiększenie sprzedaży gadżetów.)
e) Większa promocja klubu, meczy w małopolsce i poza nią (Plakaty, spotkania w szkołach itd)
3. Współpraca z SKWK.
4. Bilety, karnety.
a) obniżenie ceny biletów.
b) obniżenie ceny karnetów.
c) internetowa sprzedaż biletów (Piast Gliwice pokazał, że to nie gryzie).
5. Większa dbałość o Wiślackiego kibica. Moim zdaniem cały sektor G powinien być dostępny dla kibiców Wisły (goście mogą siedzieć w narożniku). Poprawienie systemu nagłośnienia na stadionie.
6. Stworzenie bazy treningowej i systemu szkolenia.
7. Polityka transferowa. Bouhkari, Branco, Jaliens, Lamey. To przykłady tego, że klub za bardzo napala się na obcokrajowców. Wymieniona 4 jest wyraźnie przepłacona. Burliga, Kowalski, Mączyński może piłkarsko odrobinę gorsi od wyżej wymienionych, ale braki techniczne nadrobiliby ambicją; napewno sporo tańsza opcja niz Nourdin, Serge,Kew i Michael. Jovanić, Paljić to piłkarze moim zdaniem gorsi od swoich poprzedników: M. Pawełka i Piotrka Brożka. Po co trzymać w klubie gorszych obcokrajowców kosztem Polaków. Cikos, Rios, Nunez, Biton pachnie to tymczasowością. "Bierzemy" piłkarza na rok bo potem i tak Nas nie stać na wykupienie z macierzystego klubu.
8. Polityka historyczna. Narazie to czysta parodia.
Powód: pkt 8
Ostatnio edytowane przez Tasio1906 : 24.01.2012 o godz. 03:10.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując