Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#977
Stary 27.12.2011, 00:25
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
dla Panów dopominajacych się trenerów z CV. Kasperczak (2 podejscie), Engel, Liczka, Maaskant. Co łączy tych Panów Podpowiedzieć Pomimo co najmniej przyzwoitych CV zanotowali spektakularne porażki. Kafarski, Guardiola. Co ich łączy? Debiutanci bez znanych klubów w CV a stworzyli fajnie grające ZESPOŁY. I nie odpowiadajcie, że Kafara nie ma już w Lechii, a Guardiola był wybitnym piłkarzem. Kazimierz Moskal to w aktualnej sytuacji najlepsze rozwiązanie.
Ktoś w tym temacie mądrze bronił Moskala. Przecież on ma dość spore doświadczenie jako asystent. Jako samodzielny trener prowadził kilka meczów, zdarzyło mu się kilka spektakularnych porażek (Dyskobolia u siebie 1:4, Górnik 0:1 u siebie), ale też kilka ważnych zwycięstw (Odense, Fulham, Śląsk, czy w jego pierwszej przygodzie Legia). Żaden trener w miesiąc nie pozna zawodników i specyfiki drużyny, klubu, szatni tak jak zna ją Kaziu. Zna też wymagania kibiców, właściciela. Wie co można czego nie można. Jest oddany klubowi i mimo drugoplanowych ról w klubie nie odszedł gdzieś indziej. Prawdziwy Wiślak, czas go nagrodzić. Ściągnęliby Wam 34-letniego nieznanego Hiszpana, który był asystentem w dajmy na to Realu Murcia i kogo wolicie?

Chyba, że wierzycie w trenerów zarabiających ponad milion euro za sezon, albo jeszcze więcej. Oni też zresztą niczego nie gwarantują. Ancelotti do Chelsea nie pasował, a Benitez do Interu. Chcecie trenera z bogatym CV? To czemu nie Kasperczak?
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 27.12.2011 o godz. 00:28.
Odpowiedz cytując