Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52865
Stary 26.12.2011, 22:53
Mishau napisał(a):Wyświetl post
W takim razie na jakiej zasadzie przeszedł do nas Marcel?
Marcelo do nas przyszedl bo mu sie skonczyl kontrakt w Brazylii. Nie znaczy to, ze przyszedl do nas za darmo. Pieniadze dla niego za podpis, pieniadze dla menadzera, zapewne jakies drobne dla Santosu za wyszkolenie zawodnika.
Odpowiedz cytując