Mishau napisał(a):

W takim razie na jakiej zasadzie przeszedł do nas Marcel?
|
Marcelo do nas przyszedl bo mu sie skonczyl kontrakt w Brazylii. Nie znaczy to, ze przyszedl do nas za darmo. Pieniadze dla niego za podpis, pieniadze dla menadzera, zapewne jakies drobne dla Santosu za wyszkolenie zawodnika.