|
Gratuluje tym, którzy potrafili wytrzymać dłużej niż 20 minut oglądając ten mecz...
Masa niedokładnych podań, mnóstwo wykopów na oślep, strat... piłkarze gubią się pod lekkim pressingiem.
Jak zepniemy poślady to mamy szanse zagrać dalej. Dalejki jestem jednak od euforii bo mają tam kilka kontuzji kluczowych grajków co wiąże się z tym że po ich powrocie ta drużyna może wyglądać inaczej. My np też w meczach z Litexem a Podbeskidziem to kompletnie inne drużyny.
Nie wiem kiedy ten Bulzaglo i Van Dam się wykurują ale dobrze by było aby w meczach z nami biegał w środku ten czarny co gubi się jak dziecko przy każdym podejściu przeciwnika.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.12.2011 o godz. 20:30.
|