Temat
:
Jak gra Standard Liege? - skład, system gry, stałe fragmenty itp.
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline
#
39
26.12.2011, 19:58
Skończyło się 0-2... rewelacji żadnej nie było.
Piettras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piettras
Znajdź inne posty napisane przez Piettras