rafalek napisał(a):

|
Nie prawo Bosmana, tylko o ile się nie mylę w grudniu kończy mu się kontrakt..
|
Czyli właśnie prawo Bosmana. Na jego mocy piłkarze, którym kończą się (lub skończyły się) kontrakty, mogą zmieniać kluby bez rekompensaty dla poprzedniego pracodawcy. Bez prawa Bosmana trzeba klubowi zapłacić za kartę piłkarza.