Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52858
Stary 26.12.2011, 19:39
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Nie prawo Bosmana, tylko o ile się nie mylę w grudniu kończy mu się kontrakt..
Czyli właśnie prawo Bosmana. Na jego mocy piłkarze, którym kończą się (lub skończyły się) kontrakty, mogą zmieniać kluby bez rekompensaty dla poprzedniego pracodawcy. Bez prawa Bosmana trzeba klubowi zapłacić za kartę piłkarza.
Ostatnio edytowane przez jova : 26.12.2011 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując