tommiyacht napisał(a):

|
trybuny to magia tłumu, efekt domina bla bla, jak zwał tak zwał. Jeden zapodał (po info o awansie) "Legia szmato co ty na to" (tak tak, ta sama Legia która zrobiła awans 3 tygodnie przed nami) i całe C to podchwyciło.
|
Fakt jest faktem ,że stadion się domagał pozostawienia Kazka więc niech ten gość nie naskakuje tylko na SKWK, Drugą sprawą jest czy Wy myślicie ,że komunikat od nich podziałał na Basałaja? Po tym co ten działacz usłyszał w tym dniu z trybun to nie sądzę ,żeby brał nasze zdanie wogóle pod uwagę