Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 26.12.2011, 15:57
[email protected] napisał(a):Wyświetl post
straszna tu cisza...skądś wgl można czerpać informacje na temat " kiedy trening"? Czy liczyć na szczęście
Ja najczęściej pytam kiedy trening za pośrednictwem 'wiślackiego gg' czyli z gg piszę zapytanie na numer 1906 i zawsze odpisują.
Ostatnio edytowane przez faraway : 26.12.2011 o godz. 16:08.
Odpowiedz cytując