Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
Od: 04.2011
Offline
#
304
26.12.2011, 15:57
[email protected]
napisał(a):
straszna tu cisza...skądś wgl można czerpać informacje na temat " kiedy trening"? Czy liczyć na szczęście
Ja najczęściej pytam kiedy trening za pośrednictwem 'wiślackiego gg'
czyli z gg piszę zapytanie na numer 1906 i zawsze odpisują.
Ostatnio edytowane przez faraway : 26.12.2011 o godz. 16:08.
faraway
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do faraway
Znajdź inne posty napisane przez faraway