Wyświetl pojedynczy post
grzybek666
Junior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11809
Stary 26.12.2011, 11:38
Kupienie "pakietu" Brożków przez Wisełkę było by dobrym ruchem, jednakże ryzykownym. W Turcji Brożkowie grzeją ławkę, mimo tego chciałbym zobaczyć ich na Reymonta w naszych koszulkach w szczególności że euro jest blisko przez co Paweł będzie na pewno bardzo zmotywowany i rządny bramek. Presja na Zarząd i Brożkowie są nasi
Odpowiedz cytując