|
Nie przesadzajmy z tymi możliwościami finansowymi - jestem pewien, że gdyby miał za sobą konkretny budżet, zamiast wypożyczeń i podpisywania zawodników za free (kolejno Biton, Nunez, Diaz, Lamey, Illiev) byłoby więcej transferów pieniężnych, a tak musi być znacznie bardziej elastyczny. Stąd pewnie przyjedzie do Wisły ten lewy obrońca z Ameryki Płd., bo wygląda na to, że można go wsysnąć za darmo.
Poza tym, nie ma co się spinać, który dyrektor był lepszy - gość ma kilka dobrych transferów, inne mniej trafione - w mojej opinii wychodzi na plus. Zobaczymy co nam zaoferuje w tym okienku, ale pewnie to będą maks. 2 wzmocnienia.
Oby doprowadziło to Wisłę do kolejnych sukcesów na arenie krajowej, oraz międzynarodowej.
Ostatnio edytowane przez panowie : 26.12.2011 o godz. 01:06.
|