Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.12.2011, 00:56
Rinah napisał(a):Wyświetl post
Robi się coraz zabawniej.
Fakt święta są, chyba się z choinki urwałeś

Ale na poważnie to nie da się już czytać twoich postów. Zabawnie bo daliśmy szansę Moskalowi. Lepiej przepłacić na jakiegoś kolejnego bajkopisarza z zagranicy, którego sukcesem jest spuszczenie drużyny x z ekstraklasy kraju y i utrzymanie w niej drużyny z. W dodatku mamy jeszcze na utrzymaniu Maaskanta. Pomyśl zanim wylejesz swoje pomyje na SKWK, Moskala i zarząd. To nie boli.
Odpowiedz cytując