Rinah napisał(a):

Robi się coraz zabawniej.
|
Fakt święta są, chyba się z choinki urwałeś
Ale na poważnie to nie da się już czytać twoich postów. Zabawnie bo daliśmy szansę Moskalowi. Lepiej przepłacić na jakiegoś kolejnego bajkopisarza z zagranicy, którego sukcesem jest spuszczenie drużyny x z ekstraklasy kraju y i utrzymanie w niej drużyny z. W dodatku mamy jeszcze na utrzymaniu Maaskanta. Pomyśl zanim wylejesz swoje pomyje na SKWK, Moskala i zarząd. To nie boli.