Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#965
Stary 25.12.2011, 23:51
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ja jestem ciekaw reakcji jak sie noga powinie Moskalowi?
jestem ciekaw kiedy Moskalowi na glowe wejda pilkarze?
Co znaczy powinie noga? Jak drużyna będzie grała taką padakę jak za Maaskanta to nie będzie wygrywać i Moskal odejdzie jak wielu przed nim. Jeżeli będzie grała widowiskowo ale będzie przegrywać zarząd będzie myślał czy przegrywamy przez trenera czy przez kalectwo zawodników.

Jeżeli Moskal pozwoli wybierać zawodnikom mecze w których biegają, to znaczy ze nie nadaje sie na trenera. Jeżeli im na to nie pozwoli to mu na głowę nie wejdą, najwyżej usiądą na dłużej. Jeżeli nasi na zachodzie mogą spieprzyć jeden mecz i siedzieć za to rok na ławie to dlaczego w Wiśle ma tak nie być?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując