Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 25.12.2011, 21:54
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A ile masz danych na tym dysku C? Bo to dziwne że akurat tyle ci zostawiło. Bo jeżeli masz już na kompie 227 GB danych to nie da się tego podzielić z zapisanymi danymi bez wcześniejszego kopiowania danych.

Ten recovery to jest ten zapasowy system.

Co do przeglądarki to ja lubie Operę ale dobra też jest Google Chrome.
W tym momencie po podziale mam 192 GB wolne z 228 :/ i nie moge tego podzielic :/
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując