crazykaro napisał(a):

A ile masz danych na tym dysku C? Bo to dziwne że akurat tyle ci zostawiło. Bo jeżeli masz już na kompie 227 GB danych to nie da się tego podzielić z zapisanymi danymi bez wcześniejszego kopiowania danych.
Ten recovery to jest ten zapasowy system.
Co do przeglądarki to ja lubie Operę ale dobra też jest Google Chrome.
|
W tym momencie po podziale mam 192 GB wolne z 228 :/ i nie moge tego podzielic :/