|
Skoro kontrakt kończy mu się za pół roku, to cena nie gra roli. Można go podpisać w styczniu za darmo, a przyjdzie do nas z końcem sezonu. Płacić trzeba by było wtedy, gdybyśmy go chcieli od razu. Z racji bliskiego końca kontraktu cena byłaby pewnie niższa.
|