Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11799
Stary 25.12.2011, 20:10
Skoro kontrakt kończy mu się za pół roku, to cena nie gra roli. Można go podpisać w styczniu za darmo, a przyjdzie do nas z końcem sezonu. Płacić trzeba by było wtedy, gdybyśmy go chcieli od razu. Z racji bliskiego końca kontraktu cena byłaby pewnie niższa.
Odpowiedz cytując