Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6146
Stary 25.12.2011, 20:03
Ja też mam pytanieGdyż albowiem od zawsze ciupałem w CM 01/02 ale ile można(jak widac 11 lat).Ściągnąłem FMa nowego.Jak jest z jego ogranięciem?Zaczynał ktoś w miare od zera?Bo ilość opcji tam póki co mnie powala
Odpowiedz cytując