Sebo_TS napisał(a):

Dzięki wielkie za pomoc. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie po zrobieniu podziału dysku "musiałem" zostawić na dysku C aż 227GB ( nie jest mi aż tyle potrzebne, wystarczyłoby 100GB ) czy to normalne ? Dodatkowo jest jakiś dysk D Recovery który ma aż 15 GB ? .....
i jaką polecasz przeglądarkę i antywirusa pod ten system ?
|
A ile masz danych na tym dysku C? Bo to dziwne że akurat tyle ci zostawiło. Bo jeżeli masz już na kompie 227 GB danych to nie da się tego podzielić z zapisanymi danymi bez wcześniejszego kopiowania danych.
Ten recovery to jest ten zapasowy system.
Co do przeglądarki to ja lubie Operę ale dobra też jest Google Chrome.