Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 25.12.2011, 20:03
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
Dzięki wielkie za pomoc. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie po zrobieniu podziału dysku "musiałem" zostawić na dysku C aż 227GB ( nie jest mi aż tyle potrzebne, wystarczyłoby 100GB ) czy to normalne ? Dodatkowo jest jakiś dysk D Recovery który ma aż 15 GB ? .....

i jaką polecasz przeglądarkę i antywirusa pod ten system ?
A ile masz danych na tym dysku C? Bo to dziwne że akurat tyle ci zostawiło. Bo jeżeli masz już na kompie 227 GB danych to nie da się tego podzielić z zapisanymi danymi bez wcześniejszego kopiowania danych.

Ten recovery to jest ten zapasowy system.

Co do przeglądarki to ja lubie Operę ale dobra też jest Google Chrome.
Odpowiedz cytując