Wyświetl pojedynczy post
Macieeek
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11792
Stary 25.12.2011, 17:09
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...3rTT4.facebook

jak dla mnie Brożkowie powinni isc do Wisły, znowu bedzie im sie chciec grac, bedzie wieksza stabilizacja Polacy-zagraniczni i sa to pilkarze o duzych umiejetnosciach.
Odpowiedz cytując