Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Macieeek
Senior Member
Od: 03.2010
Offline
#
11792
25.12.2011, 17:09
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...3rTT4.facebook
jak dla mnie Brożkowie powinni isc do Wisły, znowu bedzie im sie chciec grac, bedzie wieksza stabilizacja Polacy-zagraniczni i sa to pilkarze o duzych umiejetnosciach.
Macieeek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Macieeek
Znajdź inne posty napisane przez Macieeek