Kupiłem laptopa z Windowsem 7. Do tej pory pracowałem na XP. Jakoś się nie mogę przestawić. Jest jakaś nakładka aby Win7 miał wygląd jak XP

Oraz druga sprawa jaką jest podział dysku. Dysk 500GB potrzebuję zrobić z tego 3 dyski. C ( gdzie jest Windows) jakies 100-150 GB a reszte rozbić na 2 dyski. Jak najlepiej i najłatwiej to zrobić.
Kolejną sprawą jest że podczas zakupu koleś powiedział że mam sobie zrobić sobie kopię zapasową Windowsa. W jaki sposób ?
Jeśli byści też mogli dać jakieś wskazówki przy mowym laptopie. Do tej pory miałem jesdnego laptopa w dodatku z USA któremu od razu zarzuciłem XP ( była Vista ) ale go szlag trafił.