|
Ja wybrałem sobie sam prezent i są to rzeczy praktyczne więc niczym nie pohandluję, nawet skarpetek nie dostałem ale mi ich nie brakuje, więc nie ma co narzekać. Skarpetki mogę sprzedać, ale dziurawe. Czekolada też się znalazła ale ze słodyczy nie rezygnuję i rzadko kiedy odmawiam więc też nie sprzedam.
|