Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Ej, co to za głosowanie tu macie? bo chciałbym wziąść udział
|
Teraz będzie 20 stron o tym ,którego zawodnika mamy wziąć a którego nie, w grę wchodzi Brożek,Brożek i Głowacki

To kolejna część rozkmin po Świerczokożydzie, i Moskalu(ta dyskusja ciągle aktualna)
