Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.12.2011, 15:29
A ja poprosiłem Mikołaja o Mistrza Polski w 2012 roku, zarazem dziękując za tegoroczny prezent w postaci MP 2011 i awansu do 1/16 LE Rzeczom materialnym mówię NIE

A i jeszcze poprosiłem o podreperowanie zdrowia, bo troche go ubyło po meczu w Nikozji i meczu z Twente... i w kazdym innym meczu z udziałem Wisły.


AVE WISŁA!
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 25.12.2011 o godz. 15:32.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując