rav napisał(a):

Dobre i to. Mają świadomość, że obie strony mogą na tym skorzystać. My obejrzymy co nas interesuje a oni zbiorą więcej kasy z reklam przy wyższej oglądalności.
Pauzą za żółtą kartkę są zagrożeni Vainqueur i Kanu także jak w Krakowie dostaną po jednej w rewanżu nie zagrają. (No chyba że po fazie grupowej się kartki zerują ale chyba nie?)