Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.12.2011, 13:21
rav napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź ze SportKlubu:
Dobre i to. Mają świadomość, że obie strony mogą na tym skorzystać. My obejrzymy co nas interesuje a oni zbiorą więcej kasy z reklam przy wyższej oglądalności.

Pauzą za żółtą kartkę są zagrożeni Vainqueur i Kanu także jak w Krakowie dostaną po jednej w rewanżu nie zagrają. (No chyba że po fazie grupowej się kartki zerują ale chyba nie?)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.12.2011 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując