Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.12.2011, 13:16
gigant napisał(a):Wyświetl post
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
O, ciekawy prezent, ta tarcza. Myślałem w pierwszej chwili, że to "żywa tarcza" w postaci tzw. pasożyta.

U mnie też całkiem ok:
książka Cejrowskiego, piżama, standardowo parę sztuk bielizny, no i słodycze. A i kosmetyk się znalazł jakiś.
Odpowiedz cytując