gigant napisał(a):

Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
|
O, ciekawy prezent, ta tarcza.

Myślałem w pierwszej chwili, że to "żywa tarcza" w postaci tzw. pasożyta.
U mnie też całkiem ok:
książka Cejrowskiego, piżama, standardowo parę sztuk bielizny, no i słodycze.

A i kosmetyk się znalazł jakiś.