Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
24639
25.12.2011, 13:07
http://ziomalstwo.blox.pl/2009/10/Ur...azu-glowy.html
natknął się ktoś z was podczas świątecznych zakupów na taki masażer ?
jesli tak to gdzie ?
@Bąbel @Al_29 Dzięki sprawdzę.
Ostatnio edytowane przez Krakus! : 25.12.2011 o godz. 14:35.
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!