Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KptAnt
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
6769
25.12.2011, 12:24
http://sport.interia.pl/raport/trans...odobne,1738889
Ciekawe, gdzie Paweł pójdzie na to wypożyczenie (jeśli pójdzie). Jednak nie grał dużo i nie wiadomo za bardzo, kto by go teraz chciał.
KptAnt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KptAnt
Znajdź inne posty napisane przez KptAnt