kacpaw91 napisał(a):

Owszem Nourdin nie grał rewelacyjnie, często źle, ale ciężko mi ocenić jego transfer jako porażkę z dwóch powodów: 1) sami zawodnicy wspominają, że świetnie dbał o atmosferę w szatni, było wtedy widać, że w drużynie jest duch. 2) ten gol z ostatniej minuty meczu Derbowego w perspektywie tego co się stało później to był punkt zwrotny.
Transfer nie rewelacyjny, nie dobry, ale coś drużynie dał. Zrobił niby niewiele, ale naprawdę dużo ; )
|
Masz rację, ja wziąłem pod uwagę tylko minuty spędzone na boisku i jego grę.
To, że strzelił gola w derbach, sprawiło, że mimo tego jakby nie grał, zapisał się w historii Wisły złotymi literami.
anthony09 napisał(a):

Na jakiej podstawie wszyscy uważają Stana za najlepszego dyrektora sportowego w Polsce Chociaż w Polsce to się zgodzę, iż nie ma lepszego ale poziom zaufania jest według mnie troszkę zbyt wysoki, nie współmierny do innych dyrektorów sportowych. Valckx przychodząc tutaj miał wysokie nazwisko jak Skorża w Legi i zaufano mu, a on buduje sobie pion sportowy według swojego mniemania i bardzo dobrze, jednakże Mielcarski czy Bednarz również byli dobrymi dyrektorami,
|
Jaki jest sens porównywania Stana do Bednarza
Ale dobrze, spróbujmy zobaczymy co nam z tego wyjdzie:
1. Jakie transfery przeprowadził Pan Bednarz ?
2. Jaka była przydatność poszczególnych zawodników do zespołu ?
3. Ile z tych transferów nie wypaliło ?
4. Ile pieniędzy dla naszego klubu zarobił Pan Bednarz ?
1. Kto jest odpowiedzialny za sprzedaż braci Brożków ?
2. Nie wiem czy transfer Juniora Diaza, też nie jest już jego sprawą ?
Uważam podobnie jak kolega
arti, Stan odpowiedzialny jest za sprowadzenie pod Wawel, takich zawodników jak: Pareiko, Lamey, Cikos, Jaliens, Jovanović, Nunez, Melikson, Genkov, Iliev, Biton - i większość tych zawodników zapewniła nam Mistrzostwo Polski czy awans do 1/16 LE.
Co sprawia, że kasa liczona w milionach euro jednak do nas wpłynęła, więc to nie do końca tak że Stan nic dla nas nie zarobił, bo uważam, że jego praca nie polega tylko na tym aby dobrze sprzedać zawodników, ale też na tym aby zakupić takich graczy, którzy będą dla tego klubu zarabiać na boisku poprzez awanse, mistrzostwa, puchary.