Temat
:
Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
Od: 02.2006
Offline
#
19
25.12.2011, 11:24
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
barteqTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barteqTS
Znajdź inne posty napisane przez barteqTS