Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52840
Stary 25.12.2011, 11:23
Stan to bardzo dobry dyrektor sportowy, nie ustrzegl sie błędów ale nie popełnia ich ten co nic nie robi. Stan aby pokazać swoje wszystkie atuty powinien mieć czas i wiecej pieniędzy do rozdysponowania.

Ale myśle, ze nie będzie miał ani kasy ani czasu, bo sadze ze odejdzie po sezonie.
Odpowiedz cytując