|
Stan to bardzo dobry dyrektor sportowy, nie ustrzegl sie błędów ale nie popełnia ich ten co nic nie robi. Stan aby pokazać swoje wszystkie atuty powinien mieć czas i wiecej pieniędzy do rozdysponowania.
Ale myśle, ze nie będzie miał ani kasy ani czasu, bo sadze ze odejdzie po sezonie.
|