anthony09 napisał(a):

Na jakiej podstawie wszyscy uważają Stana za najlepszego dyrektora sportowego w Polsce Chociaż w Polsce to się zgodzę, iż nie ma lepszego ale poziom zaufania jest według mnie troszkę zbyt wysoki, nie współmierny do innych dyrektorów sportowych. Valckx przychodząc tutaj miał wysokie nazwisko jak Skorża w Legi i zaufano mu, a on buduje sobie pion sportowy według swojego mniemania i bardzo dobrze, jednakże Mielcarski czy Bednarz również byli dobrymi dyrektorami, a Stan na dzień dzisiejszy nie bije ich wcale na łeb...
|
Czy jeden Marcelo czyni z Bednarza superdyrektora?
Melikson (700 tys. euro), Nunez (wypożyczenie), Sivakow (wypożyczenie) vs Jirsak (700 tys. euro), Garguła (free)
Genkov (500 tys. euro),
Biton (wypożyczenie) vs Dudu (free), Ćwielong (200 tys. euro), Beto (free), Matusiak (free), Hristov (wypożyczenie)
Lamey (free) vs Singlar (free)
Jovanović (400 tys. euro) vs Alvarez (wypożyczenie), Diaz (300 tys. euro)
Iliev (free) vs Łobodziński (400 tys. euro), Kirm (400 tys. euro)
Jaliens (free) vs
Marcelo (free)
Znalazł dwóch napastników (nawet o takiej charakterystyce jakiej poszukiwał Skorża) co się nie udało Bednarzowi
Znalazł ofensywnego pomocnika
Znalazł bramkarza po pamiętnym serialu z bramkarzami